sobota, 13 listopada 2010

Medyk zwycięski!!

Medyk po emocjonującym meczu wygrał z drużyną Obserwatora Lokalnego 4:3. Trzy bramki dla Medyków strzelił Maciej Siernicki, a jeszcze jedno trafienie dorzucił jego kuzyn Michał Siernicki.
Mecz w pierwszej połowie układał się pod dyktando Medyka który to, raz za razem, stwarzał sobie groźne sytuacje i bardzo pewnie grał w obronie po pierwszej połowie prowadził już 3:0, a mógł dużo więcej dogodne sytuacje marnowali jego zawodnicy.
Druga połowa to szybko strzelony gol na 4:0, a następnie chwila szok i przestój w grze. z wyniku 4:0 w dwie minuty zrobiło się 4:3 i mecz w emocjach trzymał do samego końca na dwie minuty przed końcem żółtą kartę, a jednocześnie wykluczenie na dwie minuty dostał Maciek Siernicki i Medycy musieli grać w osłabieniu do końca meczu. Na szczęście mądre szanowanie piłki i perfekcyjne ustawienie się w obronie sprawiły, iż udało sie dowieźć korzystny wynik do końca meczu.
Po tym spotkaniu drużyna musi wyciągnąć nauczkę, iż gra sie do końca i moment niepewności może kosztować nawet trzy punkty. Do tego okazało się, że wynik 4:0 wcale nie jest wysokim w rozgrywkach halowych i można go szybko zniwelować.
Medyk po pierwszej kolejce ulokował sie na czwartym miejscu w tabeli.

Skład: Paweł Liśkiewicz, Michał Marciniak, Maciej Siernicki, Michał Siernicki, Michał Roszak, Robert Mirowski, Mateusz Piotrowski, Dariusz Konecki, Marcin Zasada, Tomasz Turczyn.

5.   Panorama Jarosławiec                                3pkt             2:1
6.   Gino Rossi Słupsk                                      1pkt             2:2
6.   Extreme Sqad Sławno                                1pkt             2:2
8.   Obserwator Lokalny Sławno                        0pkt            3:4
9.   Liceum Sławno                                           0pkt            1:2
10. Nadleśnictwo Sławno                                 0pkt             2:4
10. OBW Szymek Karwice                              0pkt             2:4
12. Strong-Piekarnia Bułeczka Ostrowiec         0pkt             0:3